Microsoft Dynamics AX
Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX je integrované a přizpůsobitelné řešení pro řízení firmem (ERP - Enterprise Resource Planning). Pomůže vám a vašim zaměstnancům efektivně pracovat a přijímat rozhodnutí s větší jistotou. Řešení Microsoft Dynamics AX funguje podobně jako dobře známé produkty společnosti Microsoft a spolupracuje s nimi. Automatizuje a zjednodušuje obchodní postupy, propojí vás se zákazníky, obchodními partnery a pobočkami a pomůže vám při dosahování obchodních úspěchů. Díky řešení Microsoft Dynamics AX získáte jistotu, že vaše řešení pro řízení organizace bude vždy odpovídat potřebám vašich pracovníků a požadavkům vaší organizace.

AddAX
AddAX Web

AddAX Web je webová aplikace sloužící pro vzdálený přístup oprávněných uživatelů AX, např. obchodních zástupců, zákazníků, dodavatelů apod. Ti tak mohou zadávat data přímo do systému a odpadnou tak komplikace s přepisováním těchto údajů. AddAX Web komunikuje s AX serverem přes UBC v reálném čase. Nepoužívá klasické webové rozhraní, ale pro zadávání dat podstatně vhodnější rozhraní postavené na frameworku YUI2. Způsob práce v tomto prostředí je podobný jako v Microsoft Dynamics AX.

Admin mód
Admin mód

Admin mód byl vyvinut pro případy, kdy administrátor potřebuje změnit nastavení, či provést nějaký jiný úkon a chce zabránit tomu, aby během těchto změn probíhaly v systému nějaké jím nekontrolované procesy. Úprava umožňuje informovat ostatní online uživatele o plánovaném ukončení relace, sledovat, zda uživatelé tuto zprávu přečetli, spustit výhradní mód, ve kterém ostatní uživatelé nemohou do aplikace vstoupit, snadno pozastavit a poté opět spustit dávkové úlohy.

NextPrev

Bez ohledu na Vaši velikost potřebujete to nejlepší

 

Jste malá lokální společnost, dynamicky rostoucí střední firma nebo nadnárodní koncern?

  • Ať tak či tak, určitě děláte vše pro to, abyste uspokojili své zákazníky.
  • Ať tak či tak, potřebujete ke své práci ty nejlepší podmínky, nástroje a řešení, abyste byli konkurenceschopní.

My Vám můžeme nabídnout

  • Špičkový podnikový informační systém. To je Microsoft Dynamics AX.
  • Promyšlené řešení šité na míru přesně pro Vás. To je výsledkem dobře provedené implementace. 
  • Možnost přístupu do systému nejen z počítačů vyvolených interních uživatelů. Tu Vám přináší AddAX – komponenty umožňující přístup z webu, mobilu, chytrých čteček či z aplikací šitých na míru přímo Vás.
  • Rychlý a kvalitní servis. To je garantovaná podpora po celou dobu užívání systému.
  • Jistotu dlouhodobé podpory systému výrobcem. Ta je dána velikostí společnosti Microsoft a její dlouhodobou strategií rozvoje AX.
  • Možnost růstu společnosti bez nutnosti výměny systému. Ta je dána určením AX pro jednoho až několik tisíc uživatelů.